Sypialnia w kolorze

2 Replies

Sypialnia
sypialnia

Jeśli znudziła Ci się klasyczna, minimalistyczna sypialnia – zdecyduj się na coś awangardowego. Naszą propozycją jest sypialnia w kolorze. Biało-czarne uniwersalne rozwiązania to oczywiście dobry pomysł na miejsce, w którym wypoczywamy i śpimy. Inny kolor jest jednak również dobry. Sprawdź, co proponujemy w tej kwestii. Życzymy przyjemnej lektury.

Kontrast – to jest właśnie to

Przyzwyczajeni do jasnych aranżacji sypialni, zapominamy, że równie dobre są kontrastowe stylizacje. Jeśli sypialnia jest mała, kontrast doskonale ją powiększy. Możesz zrezygnować z obszernego łóżka zajmującego wiele przestrzeni, na rzecz zgrabnej sofy w kolorze. Naszym pomysłem jest szara sofa lub szary narożnik z odpowiedniej twardości powierzchnią do spania i uwaga ściany w kolorze amarantu. Takie zestawienie barw jest kojące, a zarazem energetyzujące. To idealna kompozycja kolorystyczna do większych i mniejszych wnętrz.

Trzeci kolor też jest dobry

Aranżacja sypialni w dwóch kolorach to nie wszystko, na co z powodzeniem możesz się zdecydować. Bardzo często to właśnie salon pełni też rolę sypialni. W tym przypadku podpowiadamy wybrać trzeci wiodący kolor, który profesjonalnie dopełni stylizację. Mamy więc szarość, amarant i uwaga błękitne dodatkowe wyposażenie w postaci półek, konsol czy stolików nocnych. Po prostu bajka. Jeśli taka jednak nie jest w Twoim stylu, wybierz klasyczną biel, która powiększy optycznie przestrzeń. Życzymy udanych i satysfakcjonujących aranżacji.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *