Złote zasady urządzania sypialni

1 Reply

Meble Sypialnia
luxury-villas-1737167_960_720

Pomysłów na aranżację wnętrza, jakim jest sypialnia jest zapewne tyle, ile osób podejmujących się tego zadania. Ważne, abyśmy się w naszej sypialni dobrze czuli. Nawet najpiękniejsze, wyjęte rodem z pisma wnętrzarskiego pomieszczenie nie będzie nas cieszyć, jeśli nie przypadnie nam do gustu. A trudno o bardziej intymną przestrzeń niż sypialnia. Nie mniej można wyróżnić kilka złotych zasad w aranżacji sypialni, które sprawdzą się zawsze. Ich znajomość i zastosowanie pomogą nam stworzyć miejsce idealne do odpoczynku i regeneracji po ciężkim dniu.

Neutralne barwy odpoczynkiem dla zmysłów

Jako że sypialnia ma być naszą prywatną oazą do odpoczynku powinniśmy zrobić wszystko, by jej wystrój pozwalał odpocząć naszym zmysłom. Dla innych pomieszczeń w domu zostawmy więc jaskrawe kolory ścian, wymyślne wzory tapet czy toaletki silnie przekłuwające naszą uwagę. Nawet osoby, które lubią soczyste barwy i ciekawe faktury muszą przyznać, że do wyciszenia potrzebne jest neutralne otoczenie. Modne w ostatnich sezonach pastele, biele i szarości doskonale sprawdzą się jako motywy przewodnie naszej sypialni.

Oświetlenie na miarę nocy

Wiele osób bagatelizuje kwestię oświetlenia w sypialni. Zakładamy, że jako pokój do spania nie potrzebuje ona jakiegoś specjalnego oświetlenie. Tymczasem to, jakie światło zamontujemy w sypialni może zdecydować o tym, czy będziemy się wysypiać czy nie. Warto zamontować kilka źródeł delikatnego światła, które spełnią swoje zadania, a nie będą zaburzały odpoczynku.

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *